Informacja ze spotkania w dniu 12 września b.r.

Dnia 12 września b.r. odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie naszego Duszpasterstwa. Spotkanie rozpoczęliśmy jak zawsze wspólną przedpołudniową modlitwą brewiarzową poprowadzoną  przez Księdza Tomasza.

Następnie odprawiona została Msza Św. której przewodniczył Proboszcz Parafii p.w. Św. Barbary w Tarnobrzegu ks. Stanisław Bar wspólnie z ks. Tomaszem. Mszę zamówiliśmy i poprosiliśmy ks. Bara o jej przewodniczenie chcąc podziękować Panu Bogu za ośmioletnie uczestniczenie w spotkaniach, za dar naszego Duszpasterza ks. Tomasza, o Boże błogosławieństwo dla niego w związku z niedawno obchodzonymi urodzinami i zbliżającym się dniu jego imienin i prosić Boga o dalszą opiekę nad nim i nad nami.

W kazaniu skierowanym do nas ks. Stanisław Bar nawiązał do inaugurującego pierwszego spotkania naszego Duszpasterstwa jakie miało miejsce 8 grudnia 2007 roku, gdyż to właśnie on skierował do nas wtedy słowo Boże i życzył nam wytrwałości i ciągłym dążeniu do bliskości z Bogiem, aby nigdy o Nim nie zapominać i modlić się. Ksiądz Stanisław życzył nam aby nasze Duszpasterstwo rozwijało się i abyśmy nie uważali że Bóg nas nie kocha w związku z naszą sytuację, gdyż jako ludzie ochrzczeni zawsze jesteśmy i będziemy dziećmi Bożymi.

Po zakończonej Mszy Św. udaliśmy się na salkę na zaplanowaną projekcję filmu p.t. „Niebo istnieje naprawdę”.

Po filmie i krótkiej dyskusji ustaliliśmy, że kolejne spotkanie w dniu 10 października z racji miesiąca różańcowego będzie pielgrzymką do Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Zapisy na pielgrzymkę do dnia 30 września. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce 15 zł od osoby (w tym m. in.: przejazd, grill).

Szczegóły na plakacie.

ZAPRASZAMY!