Ostatnie spotkanie tego półrocza, urodziny księdza Tomasza i nowy terminarz

Dnia 30 czerwca b.r. odbyło się przedwakacyjne spotkanie naszego Duszpasterstwa. Tym razem w spotkaniu uczestniczyliśmy w pełnym składzie (12 małżeństw).

Spotkanie rozpoczęliśmy w Sali Papieskiej. Na wstępie złożyliśmy życzenia naszemu Duszpasterzowi ks. Tomaszowi z okazji zbliżających się 40 urodzin.Po wręczeniu drobnych upominków przeszliśmy do Kaplicy Instytutu, gdzie odmówiliśmy modlitwę brewiarzową.

Kolejnym punktem spotkania była Msza Św. w czasie której ks. Tomasz skierował do nas słowo Boże, a po jej zakończeniu udzielił nam na czas wakacji indywidualnego błogosławieństwa.

Dalszą część spotkania kontynuowaliśmy w Sali Papieskiej przy wspólnej kawie i herbacie oraz oraz urodzinowym torcie. Opracowaliśmy Terminarz spotkań na II półrocze, i ustaliliśmy, że miejscem tegorocznego Nabożeństwa Różańcowego będzie Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej w Tuchowie.

Spotkanie zakończyliśmy złożeniem sobie życzeń słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Oto terminarz a poniżej galeria zdjęć ze spotkania:

Terminarz spotkań na II półrocze 2018 r.

1 Wrzesień Projekcja filmu, podsumowanie I półrocza,

13 Październik – Nabożeństwo Różańcowe w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej w Tuchowie,

10 Listopad Nabożeństwo Wypominkowe,

15 Grudzień Adwentowy Dzień Skupienia – myśl przewodnia „Teraz właśnie jest czas stosowny, teraz właśnie jest czas zbawienia!”. (2 Kor 6, 2b)