Relacja z Nabożeństwa wypominkowego w dniu 12 listopada 2016 roku

W dniu 12 listopada b.r. podczas kolejnego spotkania naszego odprawione zostało w Kościele p,w, Chrystusa Króla w Tarnobrzegu Nabożeństwo Wypominkowe połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

Adoracji przewodniczył pod nieobecność naszego Duszpasterza ks. Dariusz Chowaniec wikariusz pracujący w tej parafii. Najwytrwalsza grupa uczestników spotkania modliła się za swoich bliskich i dalszych zmarłych polecając ich dusze podczas rozważania części Radosnych Różańca.

Odmówienie przez każde małżeństwo kolejnej tajemnicy poprzedzone było odczytaniem imion bliskich za których modliliśmy się wspólnie. W sposób szczególny polecaliśmy modlitwie tych z naszego Duszpasterstwa, którzy odeszli do wieczności. Poniżej znajdują się zdjęciach ich grobów. Kończąc odmówiliśmy Litanię za zmarłych.

Po zakończonej Adoracji i Błogosławieństwie udaliśmy się na salkę na spotkanie podczas którego ustaliliśmy termin kolejnego spotkania, które odbędzie się w dniu 10 grudnia b.r. w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu, ul. Mariacka 9 i będzie to Adwentowy Dzień Skupienia.

Na zakończenie spotkania obejrzeliśmy film p.t. „Nad życie” poświęconego polskiej siatkarce Agacie Mróz.

Poniżej zdjęcia grobów czterech zmarłych członków naszej wspólnoty.

Wieczny  odpoczynek racz im dać Panie…