Zaproszenie na spotkanie opłatkowe + terminarz

Duszpasterz Niesakramentalnych Związków Diecezji Sandomierskiej wraz z całym Duszpasterstwem zaprasza na spotkanie opłatkowe, osoby żyjące w związkach niesakramentalnych (jak również rozwiedzionych, którzy nie zawarli nowego związku), które odbędzie się dnia 20 stycznia 2018 roku ( sobota ) o godzinie 9.30 w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu ul. Mariacka 9.

Zaproszenie nasze kierujemy szczególnie do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w naszych spotkaniach. Przyjdźcie a przekonacie się, że warto w nich uczestniczyć i trwać z nami na wspólnej modlitwie. Będziecie mogli usiąść i podzielić się swoimi radościami i smutkami a także zobaczyć naszą wspólnotę „od środka”.

Spotkanie rozpocznie Msza Św. w Kaplicy, a po Mszy Św. zapraszamy na wspólną wigilię i śpiewanie kolęd, które poprzedzi łamanie się opłatkiem i składanie życzeń.

Nie może Cię zabraknąć!

Publikujemy również plan spotkań w I półroczu 2018 roku:

20 styczeń – Spotkanie opłatkowe w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu,

10 luty – Spotkanie z ks. dr Michałem Grochowiną – Oficjałem Sądu Biskupiego w Sandomierzu,

24-25 marzec – Rekolekcje Wielkopostne pod hasłem: „Ja jestem drogą i prawdą, i  życiem”w Diecezjalnym Centrum Kultury, Edukacji i Formacji Chrześcijańskiej „Quo vadis” w Sandomierzu, Pl. Świętego Wojciecha 4,

14 kwiecień – Projekcja filmu … .

12 maj – Majówka w Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei w Jamnej,

23 czerwiec – Podsumowanie I półrocza

Lipiec Sierpień – przerwa wakacyjna

Wszystkie spotkania odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca o godz. 9:30 .

W przypadku zmiany terminu, godziny, miejsca bądź odwołania spotkania wysyłane będą sms-y i informacja ta umieszczona zostanie na naszej stronie internetowej.